Med anledning av spridningen av coronaviruset finns riktlinjer och övrig information samlat på AcadeMedias webb. Informationen uppdateras kontinuerligt.

Digital informationsträff från Örebro

Event - 03/09/2020

Vi har utbildat säljare inom B2B i många år och nu till hösten startar vi yrkeshögskoleutbildningen B2B-säljare, både i Örebro och Växjö. Vill du veta mer om utbildningens upplägg, innehåll och hur behörighet inom yrkeshögskolan fungerar? Välkommen på informationsträff, så berättar vi mer! Koppla upp dig via länk och ta del av träffen digitalt. Välj mellan två tillfällen!

Första tillfället

Andra tillfället

Anmälan och frågor

Ingen föranmälan krävs och det är givetvis kostnadsfritt att medverka.

För frågor om utbildningen, vänligen kontakta studerandeansvarig Micaela Gribing på 019-10 00 81 eller micaela.gribing@plushogskolan.se.